Nyjet-Arkivit për » Universiteti i Osijekut «

Ndrron Jetë Historiani dhe akademiku i njohur Zef Mirdita

Ndrron Jetë Historiani dhe akademiku i njohur Zef Mirdita (13 mars 1936 – 4 prill 2016) Ka ndrruar jetë akademik dje, me 4 prill 2016, në Zagreb, pas një sëmundjeje të rëndë, Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook