Nyjet-Arkivit për » Uashington Post «

Nji refleksion mbi kohën që jetojmë dhe kohrat që vijnë…

Refleksion mbi kohën që jetojmë… dhe kohrat që vijnë… nga Jozef Radi Koha që jetojmë asht koha e ngutjes së madhe… Të gjithë ngutemi për diku, të gjithë e kemi mendjen përplot, Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook