Nyjet-Arkivit për » Tallja e Heshtjes «

Pesë Poezi nga Lazër Radi (Muret e Muzgut, 1993)

Lazër Radi – Pesë poezi  Gjana që s’mund të harrohen lehtë! “Kur më futën në burg lashë gruan me gjithë vajzën, kur dola nga burgu, gjeta gruan në burg dhe vajzën Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook