Nyjet-Arkivit për » Socrealizmi «

De Rada dhe hapësira pasive e identifikimit Ilir Yzeiri

De Rada dhe hapësira pasive e identifikimit nga Ilir Yzeiri 200 vjetori i Jeronim de Rades (1814 – 2014) Viti 2014, është përvjetori i 200-të i lindjes së poetit të madh Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook