Nyjet-Arkivit për » “Shqipja e dialektit” «

Shprehje karakteristike korçare…

Shprehje karakteristike korçare… Në rubrikën “Shqipja e Dialektit”, e gjetëm më vend të vendosim kësaj here disa shprehje tipike korçare, po edhe mjaft fjalë karakteristike të zonës së Korçës…  shprehje dhe Lexo Me Teper.

http://www.radiandradi.com nga Jozef Radi

http://www.radiandradi.com nga Jozef Radi Të nderuem miqtë e mi, mbas nji angazhimi të përditshëm e pothuej dymujor, kam kënaqsinë t’Ju njoftoj se Siti im www.radiandradi.com, tashma asht në formën e vet përfundimtare… Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook