Nyjet-Arkivit për » Shpërthimi i ëndrrës «

Shpërthimi i ëndrrës tregim nga Monika Spahivogli

Shpërthimi i ëndrrës tregim nga Monika Spahivogli E ulur mbi një kolltuk, me gjunjët ngritur mbi ndenjëse dhe kokën varur, ajo qëndronte e heshtur, e vetme, e ngrirë. Vetëm diçka lëvizte Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook