Nyjet-Arkivit për » Shfrim Poetik «

Reçension a refleksion?! – shfrim poetik nga Frederik Ndoci

Reçension a refleksion?! nga Frederik Ndoci (Këto vargje të “frikëshme” për Zuckenbergun dhe fb-un e tij,  më dënuen duke më bllokue si Frederik për 24 orë!?  S’e di çfarë shpifjeje ka ky shkrim  o pse Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook