Nyjet-Arkivit për » Shen Luka «

Parajsës, anash dhe mespërmes! Tregim nga Gjergj Kola

Parajsës, anash dhe mespërmes! Tregim nga Gjergj Kola Nji qenie e gjallë, e strukun në hijen e vet, mezi kallxon se ka jetë dhe njashtu e mbyllun në nji pardesy po Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook