Nyjet-Arkivit për » Sarajet 1837 «

Veliaj do shpronësojë Sarajet, harrohet projekti për muze, vetëm kulla!!

Veliaj do shpronësojë Sarajet, harrohet projekti për muze, vetëm kulla!! Kryebashkiaku Erion Veliaj do shpronësojë nga pronarët ndërtesën e njohur si “Sarajet 1837”, dhe një ndërtesë në pronësi të familjes Libohova Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook