Nyjet-Arkivit për » “Rrugetoj mes dashurive” «

Lola Shehi – Floriri poetik i një zonje të talentuar – V. Mato

Lola Shehi: “Rrugëtoj mes dashurive” Ka dalë këto ditë libri i parë poetik i Lola Shehit: “Rrugëtoj mes dashurive”  i Shtëpisë Botuese “Vllamasi”… Mbas ftohtësisë dhe thjeshtësisë së këtij lajmi, ti mendon Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook