Nyjet-Arkivit për » Romancë në Pranverë «

Romancë në pranverë… – nga Rebeka Jegeni

Romancë në pranverë… nga Rebeka Jegeni Maj 2022… Koncerti me repertor të muzikës klasike për piano dhe orkester, nga kompozitorë shqiptarë dhe të huaj, mbaroi me duartrokitje të pambarimta, dhe si zakonisht u Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook