Nyjet-Arkivit për » Qerosi «

Katallani, Qerosi dhe vëllezërit e tij – nga Enkeleda Ristani

Ai tallet hapur, është arrogant në mënyrën më të papranueshme, i dashuruar me veten dhe të mendosh, që është në krye të një qeverie, nga karrigia e së cilës gjithçka Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook