Nyjet-Arkivit për » Pulbardha «

Osho – Liria dhe Dashnia

Gjithçka që mund ta shkatrrojë lirinë s’asht dashni! Asht fjala për diçka tjetër… sepse dashnia dhe liria shkojnë krah për krah njena tjetrës, pse janë si dy flatra të së Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook