Nyjet-Arkivit për » Protesta Studentore 2018 «

Mos ma prek Kryetarin! – nga Elona Caslli

Mos ma prek Kryetarin! nga Elona Caslli “Sa e bukur është hëna e dhjetorit që krejt e qetë sheh perëndimin e një viti” Sandro Penna   Hëna e dhjetorit në qytetin tim, nuk është Lexo Me Teper.

Katallani, Qerosi dhe vëllezërit e tij – nga Enkeleda Ristani

Ai tallet hapur, është arrogant në mënyrën më të papranueshme, i dashuruar me veten dhe të mendosh, që është në krye të një qeverie, nga karrigia e së cilës gjithçka Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook