Nyjet-Arkivit për » Poemi Kosovar «

Pavarësia e Kosovës 17 shkurt 2008 – nga Atalanta Pasko

Pavarësia e Kosovës 17 shkurt 2008 Gezuar miq të dashur, kudo që ndodheni! nga Atalanta Pasko Festë e madhe për gjithë shqiptarinë. Megjithëse këtej, në Shqipërinë e Vjetër sikur nuk ndjehet dhe Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook