Nyjet-Arkivit për » Poema Lirija «

Ndre Mjeda dhe kanga e Tij e Lirisë… edhe për Amerikën e Presidentin Washington

Ndre Mjeda dhe kanga e Tij e Lirisë… edhe për Amerikën e Presidentin Washington E hëna e tretë e muajit shkurt, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës festohet si Dita e Presidentëve, (Presidents Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook