Nyjet-Arkivit për » Pjetër Prennushi «

Të persekutuemit politik a kanë pasqyrë…? Fritz Radovani

Të persekutuemit politik a kanë pasqyrë…? Fritz Radovani Ata që provuen plumbin dhe hunin… pjesa ma e madhe u “harruen” ose ikën me kohën… Ka shumë nga ata që me dashje Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook