Nyjet-Arkivit për » Petrit Qendro «

Sporti femëror në Tiranë… dhe një vërejtje nga Greta Dilo

Sporti femëror në Tiranë… nga Ilir Dojka Në mars të vitit 1933, filloi në Tironë Kampionati i volejbollit midis skuadrave të qytetit. Morën pjesë 10 skuadra. Për herë të parë një kampionat volejbolli Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook