Nyjet-Arkivit për » Perëndimi «

Perendim me diell e me detë Poezi nga Jozef Radi

Perendim me diell e me detë Poezi nga Jozef Radi Thyej nji copë diell prej diellit tand dhe mshehma ndër sy, edhe nji copë det të djegun gushti merre ndër grushte e laji Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook