Nyjet-Arkivit për » Palok Traboini «

Heroi i Harruar Lucë Nishi – Dedvukaj… nga Ilir Seci

Heroi i Harruar Lucë Nishi – Dedvukaj… dhe nji analogji e paradokseve shqiptare* nga Ilir Seci Njiky Burrë në kët foto ështe, Lucë Nishi, nip i Dedë Gjo’ Lulit Legjendar… Luc Nishi, ka shërbye Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook