Nyjet-Arkivit për » Nomeklatura Komuniste «

Po pse djemtë e nipat e spiunëve dhe ish nomenklaturës! – nga Elida Buçpapaj

Po pse djemtë e nipat e spiunëve dhe ish nomenklaturës! nga Elida Buçpapaj Mosdekretimi nga Presidenti i Republikës i 28 vjeçarit nga Kosova Genc Cakaj si Ministër i Jashtëm i Shqipërisë, Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook