Nyjet-Arkivit për » Nata Amerikane «

Nata amerikane e SuperBowl XLIX… nga Jozef Radi

Nata amerikane e SuperBowl XLIX… nga Jozef Radi Sonte asht Nata e SuperBowl-it amerikan… asht ma shumë se nji ndeshje, asht ma shumë se nji sport, asht diçka në teh ku andrra dhe Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook