Nyjet-Arkivit për » Mozaiku «

Si lind dhe perfundon një mozaik nga Erieta Koliqi – Gajtani

Si lind dhe perfundon një mozaik nga Erieta Koliqi – Gajtani Afresku në fjalë ka në qendër Danaen – të preferuarën e Zeusit, i cili për ta ruajtur nga tërbimi i Herës, Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook