Nyjet-Arkivit për » Moter Mariana «

Murgesha Shqiptare – simbol i tragjedisë italiane të tërmetit në Amatrice

Tërmeti në Italinë Qendrore Prej 20 vitesh që jetoj në Itali, ka ndodhur shpesh të ballafaqohem me tërmete tronditëse, ndër të cilët ai i Umbrias dhe Marches, ai i Aquilas ku humbën Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook