Nyjet-Arkivit për » Michal Cremo «

Antropologu Osmanagiç: “Historia e Njerzimit” e gjitha një gënjeshtër! Ja dhe provat!

Antropologu Semir Osmanagiç: “Historia e Njerzimit”  e gjitha një gënjeshtër! Ja dhe provat! “Historia e njerëzimit në këtë planet mbetet gënjeshtra më e madhe që është rrëfyer dhe shkruar ndonjëherë. Mezi Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook