Nyjet-Arkivit për » Memoria «

Botimet e veprës së Gëzim Hajdarit

 Botimet e veprës së Gëzim Hajdarit nga Jozef Radi Poeti Gëzim Hajdari, jeton prej më shumë se dy dekadash në Itali dhe mbetet nji prej poetëve më të njohur të kulturës Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook