Nyjet-Arkivit për » Mateo Renzi «

Djegia e mandateve rrëzon qeverinë! Një standard demokratik! – nga Akil Kraja

Djegia e mandateve rrëzon qeverinë! Një standard demokratik! nga Akil Kraja Përtej situatës ekonomike dhe skandaleve të keqqeverisjes, kriza politika që po kalon vendi mund të përmblidhet në një pikë të Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook