Nyjet-Arkivit për » Man Toptani «

Doktoreshë Lona: e harruara, e paharrueshme! – nga Edmond Hasani

Doktoreshë Lona: e harruara, e paharrueshme! nga Edmond Hasani Duke pasur një dëshirë dhe ndjerë një detyrë morale për të shkruar diçka për kirurgen e parë shqiptare, Lona Toptani, kolege dhe mikeshë Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook