Nyjet-Arkivit për » Luigj Gjoka «

Një promovim libri që dhuroi dashuri dhe lot… nga Shqipe Nebiaj

Një promovim libri që dhuroi dashuri dhe lot… nga Shqipe Nebiaj Më 16 shtator 2023, në kishën katolike “Zoja e Shkodrës”, në sallën e konferencave “Nënë Tereza” u bë promovimi i Lexo Me Teper.

Një jetë në shërbim të Jetës kushtuar – nga Klodi Stralla – Dr. Sotir Polena (1902-1966)

Një jetë në shërbim të Jetës kushtuar nga Klodi Stralla Dr. Sotir Polena (1902-1966) Para pak orësh miku im Arben Cici më njoftoi se ish nisur për Korçë që, në emër të Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook