Nyjet-Arkivit për » Luigi Tenco «

Ciao amore ciao – Giusy Ferreri e Luigi Tenco

“Ciao, amore, ciao!” nga Luigi Tenco & Giusy Ferreri Festivali tradicional i Sanremos e mbylli edhe sivjet për të 63 herë siparin e vet dhe pati si fitues nji djalosh: Marco Mengonin Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook