Nyjet-Arkivit për » Love story «

Historia e Florës… tregim nga Gjergj Kola

Historia e Florës… tregim nga Gjergj Kola (Love story) Flora sapo hyni në studion e radios e unë po e shoh se si krahët e saj të drejtë kacavjerren nëpër mure tuj e Lexo Me Teper.

Love story… 19 nandor 198… Gjergj Kola

Love story… 19 nandor 198… rrefim nga Gjergj Kola Më kujtohet si tash, se çdo 19 nandor, në mbramjen e ditlindjes tande unë vijsha poshtë dritares, njaty anash ballkonit tand dhe Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook