Nyjet-Arkivit për » Long Island «

Lamtumirë nji dinjtari të papërsëritshëm…nga Jozef Radi Dhimbje për Fatbardh Abaz Kupin

Lamtumirë nji dinjtari të papërsëritshëm, Dhimbje për Fatbardh Abaz Kupin nga Jozef Radi Eshtë larguar nga jeta nji nga ikonat e vuajtjes dhe qëndresës, nji nga heshturit e stoikë dhe dinjitarët e rrallë. Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook