Nyjet-Arkivit për » Leka Zogu i II «

Princ Alberti i II i Monakos, vizitë në Tiranë

Princ Alberti i II i Monakos, vizitë në Tiranë Sot, më 16 tetor 2018, në orën 16.00, në Rezidencën Mbretërore Shqiptare, ka mbrritur për një vizitë zyrtare His Royal Highness Princ Lexo Me Teper.

Copëza shënimesh mbi një dasëm princore… ose Princi Shqiptar mes “gjakut blu” të të botës… nga Jozef Radi

Copëza shënimesh mbi një dasëm princore… ose Princi Shqiptar mes “gjakut blu” të të botës… nga Jozef Radi Nëse dita e 7 tetorit 2016, lëshoi një shi të pafundmë vjeshte dhe trembi gjithkënd Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook