Nyjet-Arkivit për » Lamborghini «

Protestë… duke pirë kafe në Ballkon!! nga Eleni Laperi

Protestë… duke pirë kafe në Ballkon!! nga Eleni Laperi Para disa kohësh mora një vendim: të respektoj dinjitetin tim, punën dhe përpjekjet e mija, dijet e fituara gjatë jetës sime. Një mënyrë Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook