Nyjet-Arkivit për » Kulla «

Kulla eme nuk asht e vetme… nga Atjon V. Zhiti

Ky është një shkrim i veçantë i Atjon Zhitit, jo vetëm pse i ngjan një legjende dhe një metafore bashkëkohore, por ka dhe rrekjen që të ishte i shkruar në Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook