Nyjet-Arkivit për » Kukesi «

Requiem simfonik për Havzi Nelën nga Jozef Radi

Requiem simfonik për Havzi Nelën… nga Jozef Radi Në të 25 vit të varjes në qytetin e Kukësit… dhe të ngjitjes në qiell të këtij martiri të Fjalës dhe Mendimit të Lirë… Sot përkujtojmë Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook