Nyjet-Arkivit për » Kronikë përjetueme «

Lazër Radi: Shqipëria në vitet ‘30

“Shqipëria në vitet ‘30” - Kronikë e përjetueme nga Lazër Radi Libri u botua pa redaktim, Tiranë 1998 1000 kopje (fq. 264) Vitet ’30, mbeten nji periudhë e artë në kulturën dhe letërsinë Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook