Nyjet-Arkivit për » Kriza «

Kriza… Tregim nga Edmond Hasani

Kriza… Tregim nga Edmond Hasani Më së fundi më ra edhe zgjebja! Kruhesha lart e poshtë si i çmendur dhe mallkoja veten duke menduar se të kruarat me filluan duke parë një Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook