Nyjet-Arkivit për » Kostumi «

Kostumi i shkon budallait, dhëndrit dhe të vdekurit… Rezart Palluqi

Kostumi i shkon budallait, dhëndrit dhe të vdekurit… tregim nga Rezart Palluqi Kam qenë dhe jam përkrahës i idesë se bota e brëndshme dhe e jashtme e njeriut duhet të jenë në Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook