Nyjet-Arkivit për » Konventa e Vitit 1938 «

Dreka e kobshme e janarit 1953 – nga Blerim Latifi

  Dreka e kobshme e janarit 1953 nga Blerim Latifi Ishte janari i vitit 1953. Tito kishte lënë Beogradin dhe ishte nisur në drejtim të Splitit. Atje ishin bërë të gjitha përgatitjet e Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook