Nyjet-Arkivit për » Kolumbi «

Dhimbja ime për Kolumbinë… dhe pse ndodh që Botërorët s’i fiton më i miri…

Dhimbja ime për Kolumbinë… dhe pse ndodh që Botërorët s’i fiton më i miri… nga Jozef Radi Kolumbia ishte padiskutim skuadra më e mirë e këtij Botërori… Kushdo që ka brenda vetes Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook