Nyjet-Arkivit për » Kaukazi «

Domethënia e një legjende – teknologji apo privatësi? Klodi Stralla

Domethënia e një legjende – teknologji apo privatësi? Klodi Stralla Mijra vjet më parë, prej kohërash që nuk mbahen mend, Prometeu ua vodhi zjarrin perëndive të Olimpit dhe ua çoj atë Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook