Nyjet-Arkivit për » James Rodrigues «

Reali i kundrapërgjigjet Barçës: Marrëveshje me James Rodriguez

Tregu i dhive… të sh(tr)enjta!! Mbas Botërorit 2014, ka shpërthyer tregu i blerjes së lojtarëve më të spikatur… Do të përpiqemi ta përcjellim këtë treg pak të çmendur jo pa humor… Lexo Me Teper.

Dhimbja ime për Kolumbinë… dhe pse ndodh që Botërorët s’i fiton më i miri…

Dhimbja ime për Kolumbinë… dhe pse ndodh që Botërorët s’i fiton më i miri… nga Jozef Radi Kolumbia ishte padiskutim skuadra më e mirë e këtij Botërori… Kushdo që ka brenda vetes Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook