Nyjet-Arkivit për » Hekuran Elmazi «

Refleksione të thella mbi një shkresë krimi! – nga Jozef Radi

Refleksione të thella mbi një shkresë krimi! nga Jozef Radi Para pak ditësh më ra në dorë një material prej atyre që konsiderohen të Sigurimit të Shtetit, e që simbas historianit dhe Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook