Nyjet-Arkivit për » Harvard «

“Jeta luksoze…” poezi nga Tracy K. Smith

“Jeta luksoze…” poezi nga Tracy K. Smith Kur do njerëz flasin për paren ata flasin si t’ish fjala për nji dashnor misterioz që shkoi me ble qumësht dhe kurrë ma s’u kthye, e Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook