Nyjet-Arkivit për » Hamit Ajdini «

Djaloshi i Kërçovës – “Ata që e lanë me dritë jetën time” – Jozef Radi

Ky fragment i shkëputun nga poema: “Ata që e lanë me dritë jetën time”, ka nisë diku e shtatë vjete të shkueme dhe u kushtohet mjaft prejt atyne personazheve që Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook