Nyjet-Arkivit për » Gjimnazi “Petro Nini” «

Një klithmë trishtimi që bren dhe gurin… – nga Lefter Ballabani

Një klithmë trishtimi që bren dhe gurin…* nga Lefter Ballabani Buzëqeshja ime këtu në këtë foto është fallso, se zemra po më del nga kraharori. Po ikën dhe ky, i dyti. Dhimbje Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook