Nyjet-Arkivit për » Giusy Ferreri «

Ciao amore ciao – Giusy Ferreri e Luigi Tenco

   “Ciao, amore, ciao!” Luigi Tenco & Giusy Ferreri Festivali tradicional i Sanremos e mbylli edhe sivjet për të 63 herë siparin e vet dhe pati si fitues nji djalosh: Marco Mengonin me Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook