Nyjet-Arkivit për » Gëzim Petrela «

Nand Radi me humoristin e kandshëm tironas Gëzim Petrela

Nand Radi rrefen ngjarje me humoristin e kandshëm tironas Gëzim Petrela… Gëzim Petrela, dikur kish qenë futbollist, dhe më vonë punonte si teknik biçikletash. Ai ishte nji burrë i bëshëm, me Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook