Nyjet-Arkivit për » Geraldina Apogny «

Shtatorja e Mbretëreshës Geraldine

Shtatorja e Mbretëreshës Geraldine Sot me 1 shkurt, në orën 11, në Qytetin e Tiranës, në Bulevardin “Zogu i I”, sheshi pranë Ministrisë së Drejtësisë, bëhet Inaugurimi i Shtatores së Mbretëreshës Lexo Me Teper.

Një tabllo e rrallë e ruajtur për gati 80 vite… – nga Jozef Radi

90 vjetori i Mbreterisë Shqiptare, 80 vjetori i Martesës së Mbretit Zog i Parë dhe një tabllo e rrallë e ruajtur për gati 80 vite… nga Jozef Radi Një mëngjes shtatori, kur dielli i Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook